CENNIK

Cennik

Zabiegi na ciało

BADANIE CELLULITU TERMOGRAFEM KONTAKTOWYM

70 ,-

BADANIE TRWA 30 MINUT. SKŁADA SIĘ Z PROFESJONALNEJ ANALIZY SKŁADU CIAŁA, BADANIA CELLULITU TERMOGRAFEM KONTAKTOWYM ORAZ Z KONSULTACJI KOSMETOLOGICZNEJ.

Termografia kontaktowa pomaga wykryć cellulit na bardzo wczesnym etapie (zanim stanie się on widoczny „gołym okiem”). Jest w stanie ocenić z dużą dokładnością z jakim etapem cellulitu mamy do czynienia.

INTENSYWNY MASAŻ MODELUJĄCO – ANTYCELLULITOWY

130 ,-

MASAŻ TRWA 60 MINUT. WYKONYWANY JEST RĘCZNIE PREPARATEM BOGATYM W SUBSTANCJE WYSZCZUPLAJĄCE I ANTYCELLULITOWE. MASOWANE JEST CAŁE CIAŁO ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM PROBLEMATYCZNYCH OBSZARÓW (ŁYDKI, UDA, POŚLADKI, BRZUCH, BOCZKI I RAMIONA).

PEELING SOLĄ HIMALAJSKĄ + MASAŻ MODELUJĄCO -ANTYCELLULITOWY

130 ,-

INTENSYWNY PEELING – WYJĄTKOWE POŁĄCZENIE HIMALAJSKIEJ SOLI KRYSTALICZNEJ I WARTOŚCIOWEJ KOMBINACJI PIELĘGNUJĄCYCH OLEJKÓW ROŚLINNYCH USUWA ZE SKÓRY MARTWE KOMÓRKI ORAZ ROZPIESZCZA ZMYSŁY ORZEŹWIAJĄCYM, AROMATYCZNYM DOZNANIEM.

INTENSYWNIE OCZYSZCZA, WITALIZUJE, REGENERUJE I POZOSTAWIA JEDWABIŚCIE MIĘKKĄ SKÓRĘ.

POTWIERDZONE KORZYŚCI: EFEKT NAWODNIENIA, EFEKT HYDROSKOPOWY, EFEKT DETOKSYKUJĄCY I LECZNICZY

PO ZMYCIU PEELINGU WYKONYWANY JEST INTENSYWNY MASAŻ MODELUJĄCO – ANTYCELLULITOWY.

MASAŻ WYKONYWANY JEST RĘCZNIE PREPARATEM BOGATYM W SUBSTANCJE WYSZCZUPLAJĄCE I ANTYCELLULITOWE. MASOWANE JEST CAŁE CIAŁO ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM PROBLEMATYCZNYCH OBSZARÓW (ŁYDKI, UDA, POŚLADKI, BRZUCH, BOCZKI I RAMIONA).

ZABIEG TRWA 60 MIN.

ZABIEG “BRAZYLIJSKIE POŚLADKI”

120 ,-

ZABIEG TRWA 60 MINUT. POŁĄCZENIE INTENSYWNEGO MASAŻU MODELUJĄCO – ANTYCELLULITOWEGO Z ELEKTROSTYMULACJĄ MIĘŚNI. ZABIEG ZACZYNA SIĘ ELEKTROSTYMULACJĄ MIĘŚNI POŚLADKÓW ORAZ TYLNEJ STRONY UD. NASTĘPNYM ETAPEM JEST INTENSYWNY MASAŻ OBSZARU UD ORAZ POŚLADKÓW. MASAŻ WYKONYWANY JEST PREPARATEM BOGATYM W SUBSTANCJE WYSZCZUPLAJĄCE I ANTYCELLULITOWE.

 

KURACJA “1 ROZMIAR MNIEJ W 5 TYGODNI”

1300 ,-

KURACJA TRWA 5 TYGODNI. CENA ZAWIERA 10 MASAŻY MODELUJĄCO – ANTYCELLULITOWYCH (10 X 60 MINUT), ROZPISANIE PLANU DIETETYCZNEGO NA CAŁY OKRES KURACJI, CODWUTYGODNIOWĄ ANALIZĘ SKŁADU CIAŁA, POMIARY OBWODÓW CIAŁA ORAZ DOKUMENTACJĘ FOTOGRAFICZNĄ PRZED I PO. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI W RATACH LUB PO KAŻDYM ZABIEGU.

RELAKSUJĄCY MASAŻ ŚWIECĄ CZEKOLADOWĄ

120 ,-

POŁĄCZENIE GŁĘBOKO RELAKSUJĄCEGO I ODPRĘŻAJĄCEGO MASAŻU Z AROMATERAPIĄ. MASAŻ TRWA 60 MINUT. MASOWANE JEST CAŁE CIAŁO, A MASAŻ WYKONYWANY JEST CIEPŁYMI OLEJKAMI I MASŁEM SHEA O ZAPACHU CZEKOLADY. DOSKONAŁA PIELĘGNACJA SUCHEJ, WYMAGAJĄCEJ NAWILŻENIA SKÓRY. ZAPACH CZEKOLADY DZIAŁA ANTYSTRESOWO I ROZLUŹNIAJĄCO.

 

Zabiegi na twarz

MASAŻ ANTI – AGING TWARZY, SZYI I DEKOLTU

140 ,-

ZABIEG TRWA 60 MINUT. SKŁADA SIĘ Z PROFESJONALNEGO MASAŻU LIFTINGUJĄCEGO TWARZY, SZYI I DEKOLTU. PODCZAS MASAŻU APLIKOWANA JEST ODŻYWCZA AMPUŁKA. ZABIEG KOŃCZY SIĘ NAŁOŻENIEM WYCISZAJĄCEJ MASKI ALGOWEJ.

 

LUKSUSOWY ZABIEG HIALURONOWY JEAN D’ARCEL

200 ,-

ZABIEG TRWA 60 MIN. INTENSYWNA PIELĘGNACJA NAWILŻAJĄCA WRAŻLIWEGO OBSZARU TWARZY, SZYI I DEKOLTU. SKÓRA OTRZYMUJE SKONCENTROWANE NAWILŻENIE I STAJE SIĘ JĘDRNA I NAPIĘTA. ZABIEG BAZUJE NA INNOWACYJNYM POŁĄCZENIU MAŁO- I WIELKOCZASTECZKOWEGO KWASU HIALURONOWEGO W BOGATYM SERUM, MASCE HIALURONOWEJ I BIOCELULOZOWEJ. PODCZAS ZABIEGU WYKONYWANY JEST RÓWNIEŻ MASAŻ WITALIZUJĄCY

INTENSYWNY ZABIEG LIFTINGUJĄCY JEAN D’ARCEL

200 ,-

ZABIEG TRWA 60 MINUT. SILNIE REGENERUJĄCY ZABIEG Z EFEKTEM WIDOCZNEGO LIFTINGU JUŻ PO PIERWSZYM ZABIEGU.

WIELOKIERUNKOWY, ROBIĄCY WRAŻENIE ZABIEG ZAPEWNIA INTENSYWNĄ PIELĘGNACJĘ O WYRAŹNIE WIDOCZNYCH I ODCZUWALNYCH EFEKTACH.

BOGATA WIELOSKŁADNIKOWA PIELĘGNACJA POŁĄCZONA Z MASAŻEM LIFTINGUJĄCYM.

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA SKÓRY TWARZY, SZYI I DEKOLTU

TWARZ 3 Ml – 350 ,- 

SZYJA I DEKOLT 6 ml – 550,- 

TWARZ, SZYJA I DEKOLT 9 ml- 650,-