Modelowanie Ciała Eliza Adamska

Intensywny masaż modelujący i antycellulitowy

Chcesz poprawić wygląd skóry, ujędrnić ciało, wymodelować sylwetkę oraz zredukować cellulit?

Wybierz intensywny masaż modelująco – antycellulitowy FASCIA BLASTER.

Na czym to polega?

Jest to moja autorska metoda pracy z ciałem pod kątem profilaktyki, terapii cellulitu oraz modelowania ciała. Metoda łączy elementy intensywnego masażu klasycznego z masażem przyrządami FASCIA BLASTER oraz elementy drenażu limfatycznego. Masaż trwa 60 min i wykonywany jest preparatem o właściwościach wyszczuplających i antycellulitowych.

Naturalna, celowana terapia manualna. Pierwszym etapem zabiegu jest masaż ręczny. Dzięki pracy rąk terapeutka dociera do wszystkich miejsc wymagających terapii. Masaż jest intensywny i działa rozgrzewająco na tkanki. Jest to etap przygotowujący do właściwego masażu powięziowego przyrządami FASCIA BLASTER.

Fascia blaster

Kolejnym etapem jest masaż powięziowy Fascia Blaster. Są to opatentowane przyrządy stworzone z myślą o redukcji cellulitu, ujędrnianiu i modelowaniu ciała. Terapeutka stosuje kolejno przyrząd z małymi pazurkami, który świetnie rozgrzewa tkanki. Następnie masuje właściwym narzędziem z dużymi pazurami do głębokiego masażu powięziowego.

Masaż działa modelująco poprzez redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej. Następuje rozdrobnienie adipocytów. Nasilają się procesy przemiany materii i uaktywnia się proces spalania zawartości komórek tłuszczowych. 

Masaż usuwa z organizmu zalegające szkodliwe substancje przemiany materii.

Miejscowe wytworzenie ciepła powoduje lepsze ukrwienie masowanego obszaru, a co za tym idzie odżywienie i ujędrnienie skóry oraz tkanki podskórnej.

Czy masaż jest bolesny?

Masaż jest intensywny i energiczny. Jednak zawsze wykonywany jest w taki sposób, aby dostosować się do możliwości pacjentki.

ikona czas

60 minut masażu

modelowanie

modelowanie sylwetki

stopp

stop z cellulitem

Jakich efektów mogę oczekiwać?

Intensywny masaż wymodeluje ciało – skupimy się na problematycznych dla Ciebie obszarach ciała. Zredukuje cellulit, ujędrni i uelastyczni skórę

Seria zabiegów zmniejszy obwody łydek, ud, bioder, talii i ramion.

Zastosowanie technik ugniatająco-przepychających zmniejszy zastoje limfatycznyczne. Skutkiem będzie zmniejszenie obrzęku międzykomórkowego, przyśpieszenie i zwiększenie odpływu chłonki, przyspieszenie metabolizmu i wydalenie produktów przemiany materii.