Modelowanie Ciała Eliza Adamska

Powrót jędrności i nawilżenia. Mocny zabieg hialuronowy dla każdego rodzaju skóry.

Skóra otrzymuje skoncentrowane nawilżenie i staje się bardziej napięta i jędrna.

Zabieg bazuje na innowacyjnym połączeniu mało- i wielkocząsteczkowego kwasu hialuronowego. 

Mniejsze cząsteczki penetrują w głąb skóry, co prowadzi do głębokiego i trwałego nawilżenia wszystkich warstw skóry. Większe utrzymują nawilżenie na powierzchni skóry poprzez utworzenie niewidzialnego filmu na powierzchni skóry. Wyraźnie odczuwalne jest zmniejszenie utraty wody.

Kwas hialuronowy ma zdolność wiązania ogromnych ilości wody i wspiera potencjał regeneracyjny skóry poprzez optymalne działanie nawilżające. Skóra odzyskuje jędrność i elastyczność. Zmarszczki są wygładzone, cera staje się gładsza i świeższa.

Ekstra nawilżenie skóry szyi i dekoltu.

Hitem tego luksusowego zabiegu są dwie maski w płachcie na szyję i dekolt. Ich bazę stanowi innowacyjna bioceluloza produkowana ze sfermentowanej wody kokosowej. Są niczym druga skóra i zapewniają optymalne wchłanianie się substancji aktywnych.

Zabieg hialuronowy w 5 krokach:

 1. Nałożenie na twarz mocnego koncentratu substancji aktywnych, który ma za zadanie utorować drogę kwasowi hialuronowymi. Aktywuje on również własną produkcję kwasu hialuronowego przez skórę, dostarcza objętości od wewnątrz oraz wypełnia zmarszczki. Intensywne źródło nawilżenia.
 2. Nałożenie na dekolt i szyję serum ujędrniającego ma za zadanie wzmocnić strukturę skóry i zwiększyć jej odporność. Zastosowana substancja aktywna Capsicum Cell Culture zwiększa jędrność i elastyczność delikatnej skóry dekoltu i szyi.
 3. Wykonanie witalizującego, japońskiego masażu KOBIDO twarzy, szyi i dekoltu żelem bogatym w wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy, aminokwasy, przeciwutleniacze, witaminy i polisaharydy o właściwościach wiążących wodę.
 4. Nałożenie maski biocelulozowej najnowszej generacji w płacie na dekolt i szyję. Swoje działanie przeciwstarzeniowe zawdzięcza ekstraktowi z komórek macierzystych jabłka oraz borówki czarnej. Maska odmładza zmęczoną skórę, stymuluje włókna kolagenowe i elastynowe.
 5. Nałożenie na twarz maski hialuronowej bogatej w Hydrosystem AquaxylTM w celu stworzenia zapasów wody mających chronić przed nadmiernym wysuszeniem.

Efekty zabiegu hialuronowego

 • dogłębne nawilżenie
 • zwiększenie objętości skory
 • promienny wygląd
 • zwiększenie jędrności i elastyczności skóry
 • odbudowa filmu hydrolipidowego skóry
 • wygładzenie zmarszczek

Umów się na intensywnie nawilżającą pielęgnację wrażliwego obszaru twarzy, szyi i dekoltu.