Modelowanie Ciała Eliza Adamska

logo fitline

PM - International

NTC - Transport Substancji Odżywczych

PM-International to jedyna firma na świecie, która stosuje opatentowaną Koncepcję Transportu Substancji Odżywczych (NTC) do polepszenia biodostępności substancji odżywczych.

Jedyna w swoim rodzaju koncepcja NTC dostarcza substancje odżywcze zawsze dokładnie wtedy, gdy są potrzebne, dokładnie tam, gdzie zostają spożytkowane – na poziomie komórkowym! Od wewnątrz i z zewnątrz.

W ciągu ostatnich 17 lat NTC było w sposób ciągły rozwijane przez ekspertów naukowych różnych specjalności. NTC służy do polepszenia biodostępności substancji odżywczych i opiera się na efektach synergii i sposobie działania wysokowartościowych składników. Jedyna w swoim rodzaju technologia microSolve® jest przy tym centralnym aspektem tej koncepcji i polepsza rozpuszczalność w wodzie i biodostępność witamin i innych wartościowych składników, takich jak np. koenzymu Q10 i kwasów tłuszczowych Omega 3.

Porównanie rozpuszczalności i wchłanialności kwasów Omega 3

NTC- natychmiastowy transport każdego składnika do komórki. Badania dowiodły, że składniki każdego z produktów PM, są dostarczone do komórki w zaledwie 5 minut! Każdy inny tradycyjnie podany składnik zawarty np. w tabletkach potrzebuje aż 30 godzin by zacząć docierać do komórki. W między czasie następuje jego rozpad. Niska wchłanialność powoduje, że do komórki dociera zaledwie 5% produktu.

Suplementacja codzienna

Brzmi świetnie, prawda?

FitLine to wspaniały sposób na zdrowe ciało, młody wygląd, jędrną i pełną blasku skórę, włosy i paznokcie.

Skontaktuj się ze mną już teraz!