Modelowanie Ciała Eliza Adamska

Intensywny zabieg liftingujący dla każdego rodzaju skóry.

Osiem kroków zabiegowych wzajemnie się uzupełnia oraz precyzyjnie się ze sobą komponuje. 

Różnorodny, robiący wrażenie zabieg zapewnia intensywną pielęgnację o wyraźnie widocznych i odczuwalnych efektach.

Zabieg liftingujący w 8 krokach:

 1. Wykonanie peelingu ryżowego o działaniu przeciwutleniającym połączonego z efektem rozjaśnienia. Skóra jest intensywnie „pobudzona” i dokładnie oczyszczona. Peeling zawiera olej z otrębów ryżowych, masło shea, wosk pszczeli, olej jojoba i olej ze słodkich migdałów oraz bogate składniki odżywcze.
  Dodatkowo peeling zawiera lekko rozjaśniający kompleks roślinny (Biowhite™) wspomagający korektę zaburzeń barwnikowych.
 2. Nałożenie AHCare 20% z kompleksu kwasów owocowych. Używany podczas zabiegu preparat zawierający kwasy owocowe składa się z połączenia kwasu glikolowego i aminokarboksylowego o pH na poziomie 3,5. Kwasy owocowe o niewielkim stężeniu usuwają zrogowacenia, poprawiają gospodarkę wodną skóry oraz wspomagają regenerację komórkową. Służą wygładzeniu linii i zmarszczek, leczeniu niedoskonałości i blizn, stabilizacji systemu immunologicznego skóry suchej i wrażliwej oraz zwiększonemu wchłanianiu substancji aktywnych.
 3. Bezpośrednio po zastosowaniu kwasów owocowych następuje neutralizacja. 
 4. Nałożenie Phyto StemCell concentré rénovateur wygładzającego koncentratu substancji aktywnych  bazujących na komórkach macierzystych jabłek. Wysoko stężony ekstrakt w sposób naturalny oddziałuje na długość życia komórek i wspomaga aktywność komórkową. Jednocześnie zapewnia ochronę przed uszkodzeniem komórek np. wskutek promieniowania UV. Również ekstrakt z arbuza Kalahari chroni DNA przed starzeniem się skóry spowodowanym promieniowaniem słonecznym. Myoxinol® przeciwdziała w szczególności zmarszczkom mimicznym oraz wzmacnia skuteczność, kwas hialuronowy oraz Hydrosystem AquaxylTM
  redukują suchość skóry.
 5. Wykonanie liftingującego, japońskiego masażu KOBIDO twarzy szyi i dekoltu żelem zawierającym cenne olejki takie jak olej z wiesiołka i orzechów makadamia.
 6. Nałożenie masque liftant éclat – maski liftingującej o natychmiastowej ujędrniającej skuteczności.
  Skóra zostaje nasycona serum z kwasem hialuronowym, wzmacniaczem liftingu z owsa o właściwościach 3D oraz liposomalnym koktajlem z komórek macierzystych jabłek.
 7. Nałożenie Nuage d’Aphrodite – maski piankowej na twarz i szyję. Dzięki okluzji intensyfikuje się działanie masque liftant éclat.
 8. Nałożenie ARCELMED® Dermal AHA Effect Cream
  – krem pielęgnacyjny udoskonalający skórę sprawia, że cera jest wyrównana, elastyczna i jędrna. Kompleks kwasów owocowych połączony z peptydami biomimetycznymi, ekstraktami z czarnego owsa oraz olejami roślinnymi. Łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia oraz wzmacnia odporność skóry. Zwiększa spójność komórek skóry, podnosi stabilność i elastyczność tkanki. Cera prezentuje się znacznie lepiej, wygląda gładko i młodo.

Efekty zabiegu liftingującego

 • działanie przeciwzmarszczkowe
 • poprawa owalu twarzy
 • przywrócona elastyczność
 • wyeliminowana suchość oraz zmęczenie cery
 • wyrównany koloryt skóry

Cera staje się równomierna, promienna i jędrna oraz wyraźnie zrewitalizowana.

Umów się na liftingującą pielęgnację wrażliwego obszaru twarzy, szyi i dekoltu.