Modelowanie Ciała Eliza Adamska

nanofrax1

Zabieg rewitalizujący NANOBRIGHT ANTI-POLUTION dla skór wrażliwych

nanofrax
CENNIK:

Twarz + Szyja + Dekolt: 290,00 zł

Dopełnieniem zabiegu jest zastosowanie maski nanocelulozowej o silnych właściwościach nawilżających i łagodzących, która wzmacnia działanie rewitalizujące.

Zabieg dedykowany jest również skórom bardzo cienkim, silnie unaczynionym, z rumieniem, teleangiektazjami, trądzikiem różowatym oraz po kuracjach farmakologicznych, które zaburzyły funkcjonowanie skóry pozostawiając przebarwienia lub mocno ją uwrażliwiły, a także dla diabetyków.

Całoroczny zabieg rewitalizujący na twarz, szyję, dekolt, okolice oczu i czerwień wargową.

Polega na wprowadzeniu do skóry za pomocą urządzenia NANOFRAX® w technologii nanoigłowej innowacyjnych substancji aktywnych:

  • kwas hialuronowy, witamina C oraz aloes (ampułka Hyaluronic od Dermomedica), które działają antyoksydacyjnie, nawilżająco i rozjaśniająco

lub

  • kwas hialuronowy w połączeniu z faktorami wzrostu i neuropeptydem botox-like (ampułka Growth Factor od Dermomedica), które działają silnie przeciwstarzeniowo i przeciwzmarszczkowo.

Nonoterapia to rodzaj mezoterapii, w której stosowane są wyjątkowo cienkie nanoigły, dzięki którym substancje aktywne dostają się w głębsze warstwy skóry.

Nanoterapia to zabieg całoroczny, bardzo komfortowy i bezbolesny. Jest to świetny zabieg koktajlowy, przed wielkim wyjściem.

Wykonywany jest na twarz, skórę wokół oczu, ale także na usta, w celu ich uwypuklenia i hydratacyjnego powiększenia.

Zabieg NanoBright Anti-Pollution wykorzystuje zaawansowane substancje aktywne, które wzmacniają skórę na poziomie komórkowym, chronią ją przed działaniem czynników środowiskowych oraz uszczelniają naczynia krwionośne i rozjaśniają przebarwienia.

Umów się już dziś!