ZABIEG REWITALIZUJĄCY NANOBRIGHT ANTI-POLUTION

Zabieg rewitalizujący NANOBRIGHT ANTI-POLUTION dla skór wrażliwych

CENNIK:

Twarz (czerwień wargowa i okolica oczu): 320,00 zł.

Twarz + Szyja (czerwień wargowa i okolica oczu): 390,00 zł. 

Twarz + Szyja + Dekolt (czerwień wargowa i okolica oczu): 450,00 zł

Całoroczny zabieg rewitalizujący na twarz, szyję, dekolt, okolice oczu i czerwień wargową.

Polega na wprowadzeniu do skóry za pomocą urządzenia NANOFRAX® innowacyjnych substancji aktywnych jak kwas traneksamowy, tetrahydrokurkuminy oraz kwas hialuronowy (ampułka Brightening Dermomedica).

Nonoterapia to rodzaj mezoterapii, w której stosowane są wyjątkowo cienkie nanoigły, dzięki którym substancje aktywne dostają się w głębsze warstwy skóry.

Nanoterapia to zabieg całoroczny, bardzo komfortowy i bezbolesny.

Wykonywany jest na twarz, skórę wokół oczu, ale także na usta, w celu ich uwypuklenia i hydratacyjnego powiększenia.

Zabieg NanoBright Anti-Pollution wykorzystuje zaawansowane substancje aktywne, które wzmacniają skórę na poziomie komórkowym, chronią ją przed działaniem czynników środowiskowych oraz uszczelniają naczynia krwionośne i rozjaśniają przebarwienia.

Dopełnieniem zabiegu jest zastosowanie maski nanocelulozowej o silnych właściwościach nawilżających i łagodzących, która wzmacnia działanie rewitalizujące (Brightening Nanocellulose Mask Dermomedica).

Zabieg dedykowany jest również skórom bardzo cienkim, silnie unaczynionym, z rumieniem, teleangiektazjami, trądzikiem różowatym oraz po kuracjach farmakologicznych, które zaburzyły funkcjonowanie skóry pozostawiając przebarwienia lub mocno ją uwrażliwiły, a także dla diabetyków.

Umów się już dziś!